26.01.2010. Avraam Russo'nun sahneye geri dönüşü Krasnodarda başlar - Haber - TÜRKÇE - Avraam Russo Türkçe - Приятное с Полезным: творчество,лайфхаки,мистика, и др.
Главная » Статьи » TÜRKÇE » Haber

26.01.2010. Avraam Russo'nun sahneye geri dönüşü Krasnodarda başlar
26.01.2010. Avraam Russo'nun sahneye geri dönüşü Krasnodarda başlar


Üç sene önce, Moskova merkezinde kim Avraam Russoya otomatik tüfekten vurdu? Bu suruya polis hala cevabı veremiyor. Olduğundan sonra ailesiyle şarkıcı Amerikaya gitti. Orada kendi bir lokantayı açtı. Ama artist sahnesiz yaçamıyor. Ondan üç sene sonra Sıcak Adam Rusyaya dönmek ve şarkı söylemek karar verdi. İlk şehir Krasnodar olacak. 14 şubat, Sevgililerin Gününde, Avraam yeni program "Vozvraşeniye" ("Dönüş") gösterecek.
Bu arada ilk konser Krasnodarda olacak diye tessadüf değil. Kubanda konserleri düzenleyici Garik Kabertay - uzun zaman Avraamın dostu. 10 yıl önce ilk Krasnodar konserinde tanıştılar, o günden beri hem iş hemde arkadaşlık ilişkileri kuruldu. Avraam moskova hastanedeyken, Garik ona ziyarete gitti. Avraam da gaileleri unutmadı, ondan da turneyi başlamak için Krasnodarı seçti. Genellikle artistlar Moskovadan başlarlar.
- Avraam kendi söyleyecek, onun için teknik olarak istekler yeterince sıkı - Aleksey Tsaritsinskiy, ikinci konser düzenliyici "Komsomolka'ya" anlattı. - diğer isteklerin listesi daha almadık, ama koruyuculuğu artırması lazım. Bilet fiyatları değişmez - 500 rubleler başlayan fiyatlarla olacak (25 lira).
Öğrendik gibi Avraam Russo tamamen iyileşmedi ve biraz topallıyor.
Prodüser (menejer) olarak İosif Prigojin olacak. Onunla Avraam karyerini başladı, sonra cıddi tartıştılar, şimdi de barıştılar.

Rusça orijinal makale kuban.kp.ru siteden alınmıştır

Türkçeye çevirdi: Вячеславна

Категория: Haber | Добавил: Вячеславна (05.01.2014)
Просмотров: 38 | Теги: haber, basın, rusyanın tarkanı, türkçe, makale, Avraam Russo, bilgi, news | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: