06.12.2008 Avraam Russo İsrail askerler için bir konser vermek istiyor - Haber - TÜRKÇE - Avraam Russo Türkçe - Приятное с Полезным: творчество,лайфхаки,мистика, и др.
Главная » Статьи » TÜRKÇE » Haber

06.12.2008 Avraam Russo İsrail askerler için bir konser vermek istiyor
06.01.2009 Avraam Russo İsrail askerler için bir konser vermek istiyorÜnlü rus şarkıcı Avraam Russo Özel Gece eğlencesi ve İsrail askerlere moral vermek için bir gün için İsraile geldi.
Bunu ünlü sanatçi özel demeçte anlattı. Birkaç saat sonra Aşdod da bir düğün de çikmalıydı.
Avraam dedi ki, ülke güneyinde savaşa rağmen kendi hayat için korkmuyor, ve tekrarlıyor, Allah korur, diye.
Bir de İsrail askerler için bir konser yapmak istiyor. Özel olarak gelirim ve konseri veririm, söz verdi Russo. Yinede yerel bağlar az olduğu için bu gerçekleşecek diye söyleyemez. Ama şarkıcı konser programı hazırladı dedi. Şarkılar olarak, ibranice "Şokoladka-Çikita" ve "Tı odna" iki şarkı ve Rusça şarkılardan birkaç tane hazırladı. Rusyada şimdi ibranice bir альбом yapıyor, ve yeni TURNE için bağlantı kurmaya hazırlanıyor.
Suryalı olarak Avraam bütün kalbinle İsraili destekliyor, ve Barış olacağına inanıyor, fakat yakın olacak diye hayal etmiyor.
Yarın 7 Aralık, Avraam Russo Kazakistana birkaç konsere için gidecek, ya şimdilik israildeki düğüne hazırlanıyor ve bütün insanlara Barış diliyor.

Rusça orijinal makale İzRus siteden alınmıştır


Türkçeye çevirdi: Вячеславна

Категория: Haber | Добавил: Вячеславна (25.10.2013)
Просмотров: 28 | Теги: haber, makale, Avraam Russo, basın, bilgi, news, rusyanın tarkanı, türkçe | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: