06.01.2010 Avraam Russo sahnelere geri dönüyor! - Haber - TÜRKÇE - Avraam Russo Türkçe - Приятное с Полезным: творчество,лайфхаки,мистика, и др.
Главная » Статьи » TÜRKÇE » Haber

06.01.2010 Avraam Russo sahnelere geri dönüyor!
Avraam Russo sahnelere geri dönüyor


Rus pop müzik sanatçısı Avraam Russo 3 yıl gibi uzun bir aradan sonra tekrar sahnelere geri dönüyor.

Avraam Russo “Daleko daleko”, “Znayu” gibi şarkılarla Rusya’da büyük ün kazandı. Hatta Türkiye’de dahi ismini duyuran, Türkçe hazırlanmış sitesi ve Türkçe seslendirmiş olduğu birkaç şarkısı bulunan ve aynı zamanda 1969 Suriye doğumlu olan şarkıcı Russo, 1997 yılında Rusya’ya davet edilmiş ve ilk kez Moskova’daki “Praga” restoranında şarkı söylemişti.

Ünlü şarkıcıya 2006 yılı ağustos ayında Moskova’da sokakta suikast gerçekleştirilmiş ve şarkıcı, karın bölgesine 2 kurşun yarası almıştı. Bu olaydan sonra tehditler alan Avraam Russo kendi hayatından endişeli olduğu için Rusya’dan ayrılarak Amerika’ya yerleşmiş ve daha sonra Amerika’da restoran açmıştı.

Yapılan açıklamalara göre, Avraam Russo’nun Amerika’da işlerinin istediği gibi iyi gitmediği, yapımcısı olan İosif Prigojin ile arasının düzeldiği ve yakın bir zamanda yeni bir albüm çıkarıp Rusya’da tekrar sahnelere döneceği belirtiliyor.

Rusça orijinal makale www.gazetem.ru siteden alınmıştır

Türkçeye çevirdi: Вячеславна

Категория: Haber | Добавил: Вячеславна (02.01.2014)
Просмотров: 36 | Теги: haber, basın, rusyanın tarkanı, türkçe, makale, Avraam Russo, bilgi, news | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: